Kokią stogo dangą rinktis terasai?

Kiekvienas žmogus, turintis lauko terasą šalia namo, puikiai žino, kad geresnę vietą nei joje, poilsiui rasti sunku. Tai taip pat puikus ir praktiškas sprendimas žmonėms, mėgstantiems dažnai pasikviesti svečių, kadangi lauke galite ne tik jaukiai sėdėti, bet ir, pavyzdžiui, rengti maisto ruošimo vakarus drauge.

Deja, permainingi lietuviški orai mūsų šalyje dažnai atima gražių akimirkų džiaugsmą lauke. Tačiau tinkamai įsirengę lauko terasą, galite ir toliau, nepaisant lietaus ar itin kaitrios saulės, džiaugtis gražiomis akimirkomis lauke, kvėpuojant grynu oru. Tinkama terasos stogo danga mus efektyviai apsaugos tiek nuo kaitrios saulės, tiek nuo lietaus. Tačiau kokio tipo dangą verta rinktis lauko terasai? Čia pateiksime keletą praktiškų ir patrauklių sprendimų jūsų lauko terasai.

Terasos stogas | terasustatyba.lt

Skėčiai – tik laikina išeitis

Daugelis žmonių, ieškančių nebrangios ir patrauklios terasos stogo dangos, nusprendžia įsigyti didelį skėtį. Tačiau tai nėra ilgalaikis sprendimas, kuriuo būsime 100% patenkinti. Deja, skėtis – sprendimas, kuris neatlaiko stipresnio vėjo ar vasariškos krušos. Be to, dažniausiai nepajėgia uždengti didesnio terasos ploto. Jei norite, kad stogas virš jūsų galvų tarnautų tikrai ilgai – geriau rinktis tradicinius stogo sprendimus, kurie nenuvils.

Medinis stogas – mėgstantiems natūralumą

Mediena yra viena iš nesenstančių medžiagų, kurią galima pritaikyti išties daugelyje sričių. Nenuostabu, kad daugelis žmonių pasirenka stogą gaminti būtent iš šios medžiagos. Mediena yra ne tik natūrali medžiaga, bet ir atrodo estetiškai. Negana to, šiandien galime rinktis iš daugybės medienos rūšių: nuo vietinių iki egzotinių, kad kiekvienas žmogus galėtų pasirinkti stogą pagal savo poreikius ir pageidavimus.

Įvairios čerpės terasos stogui

Kitas sprendimas, kurį žmonės dažnai naudoja lauko terasų stogams, yra čerpiniai stogai. Tokio tipo medžiagos puikiai apsaugo nuo kritulių ir yra labai patvarios. Rinkoje čerpių pasirinkimas tikrai platus: nuo klasikinių keraminių čerpių iki bituminių ir pan. Tačiau, nusprendus pasirinkti šio tipo stogo dangą, verta pasirūpinti, kad terasos stogas būtų iš tos pačios medžiagos kaip ir namo stogas, kad bendras galutinis vaizdas atrodytų vientisas ir patrauklus.

Polikarbonatas – pastarųjų metų tendencija

Nusprendę dengti terasą stogu, tikimės, kad mūsų pasirinktas sprendimas tarnaus mums ilgus metus. Tarp rinkoje esančių medžiagų tikrai yra viena, kuri gali garantuoti ilgaamžiškumą. Tai – polikarbonatas, medžiaga, kuri pastaruoju metu sparčiai populiarėja. Ši medžiaga yra lengva ir patvari, puikiai tinkanti kurti šiuolaikinius projektus. Polikarbonatas atsparus saulei, lietui ir žemai temperatūrai. Trumpai tariant, tai sprendimas, dėl kurio terasos stogu galima džiaugtis tikrai ne vienerius metus.

Apibendrinant galima teigti, kad lauko terasos stogas gali būti dengiamas įvairiais stogo dangų tipais. Šiandien rinka yra perpildyta įvairiais stogo dangų variantais, todėl bet kuris namo ar komercinio pastato savininkas ras sau tinkamiausią variantą, derantį prie bet kurio namo eksterjero. Svarbu išsiaiškinti kiekvienos stogo dangos privalumus ir kitas savybes, kad vėliau netektų nusivilti. 

Atminkite, kad ne tik pasirinkta stogo danga, bet ir tinkama jos priežiūra leis džiaugtis ilgaamžišku terasos stogu.

Norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ