• Medinė terasa | Terasustatyba.lt
  • Medinė terasa | Terasustatyba.lt
  • Medinė terasa | Terasustatyba.lt

Medinės terasos

Iš pirmo žvilgsnio medinės terasos montavimas gali atrodyti kaip paprastas procesas. Taip iš tiesų yra, jei turite patirties ir reikiamų įrankių, o medinių terasų įrengimas yra jūsų kasdienybė. Tačiau jei norite džiaugtis greitais ir kokybiškais rezultatais, geriausia medinės terasos įrengimo darbus patikėti profesionalams.

Turite klausimų arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

Medinė terasa: kaina ir medžiagos

Medinės terasos kaina priklauso nuo to, kokio dydžio ji bus, kokias medžiagas pasirinksite ir kokių papildomų detalių norėsite. Medinė terasa su stogu dažnai yra pasirenkama, kai norima lauke laikyti minkštus lauko baldus. Tokiu atveju medinė lauko terasa gali tapti puikia erdve, praplečiančia jūsų namus vasarą ir leidžiančia mėgautis lauku ir kai lyja, ir kai šviečia saulė. Medinė terasa prie namo taip pat gali būti įrengiama ir be stogo – tokiu atveju medinė lauko terasa taps atvira erdve mėgautis saule. O medinės terasos įrengimas bus greitesnis, pigesnis ir paprastesnis.

Medinės terasos įrengimo kaina priklauso ir nuo kitų priedų (laiptų, turėklų) bei, žinoma, pasirinktos medžiagos. Statome terasas iš praktiškų ir ekonomiškų impregnuotos pušies lentų, maumedžio medienos ar termomedienos. Ieškantiems prabangesnio varianto, galime pasiūlyti egzotinę medieną. Medinės terasos statyba iš aukštos kokybės medžiagų – tai investicija į jūsų ateitį.

  • Medinė terasa | Terasustatyba.lt
  • Medinė terasa | Terasustatyba.lt
  • terasų įrengimas
  • Medinė terasa | Terasustatyba.lt

Medinės terasos statyba be rūpesčių

Lauko terasas statome kasdien, todėl pasirinkus mus jūsų medinės terasos įrengimas vyks sklandžiai, o jums neteks jaudintis dėl detalių. Sukursime medinę lauko terasą pagal jūsų pageidavimus, pasiūlysime tokio tipo projektui tinkamas medžiagas bei spalvų paletę, iš kurios galėsite rinktis. 

Medinės terasos kainą jums pateiksime jau įskaičiavę pagrindo paruošimo darbus, reikiamo tipo pamatų įrengimą, terasines lentas ir kitas medžiagas, kurių prireiks. Medines terasas įrengiame nuo pradžios iki pabaigos, todėl tiksliai žinosite, koks bus galutinis rezultatas. Pagrindo paruošimas, medinių terasos lentų tvirtinimas, alyvavimas ir kiti darbai bus atlikti sparčiai ir kokybiškai, o jums beliks džiaugtis puikiu rezultatu!

Ar medinė terasa yra geras pasirinkimas?

Taip! Medinė terasa suteikia natūralumo ir jaukumo namams ar poilsio zonai.

Ar sunku prižiūrėti medinę terasą?

Ne. Medinė terasa paprastai nereikalauja beveik jokios priežiūros, o kai kurias reikia alyvuoti kas 1-3 metus - tai priklauso nuo pasirinktų medinių lentų tipo.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai