• Medinė terasa | Terasustatyba.lt
  • Medinės terasos | Terasustatyba.lt
  • Medinės terasos | Terasustatyba.lt

WPC terasos

Įrengsime jūsų terasą nuo pirminės idėjos iki paskutinio varžto. WPC terasos montavimas reikalauja atidumo, kruopštumo ir patirties. WPC (arba lietuviškai – medžio plastiko kompozitas) tai ilgaamžė ir itin aplinkos poveikiui atspari medžiaga, todėl tinkamai įrengta terasa galėsite džiaugtis ilgai. WPC terasos gali būti įrengiamos tiek ir prie privačių namų, kotedžų, tiek ir daug naudojamose viešose erdvėse – prie verslo centro, kavinių, restoranų ir kt. WPC terasas įrengiame naudodami aukštos kokybės WPC kompozito lentas.

Turite klausimų arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

WPC terasos įrengimas

WPC terasos montavimas susideda iš kelių etapų. WPC terasos lentų montavimas vyksta tik paruošus patį pagrindą. Pagrindas gali būti sraigtiniai, betoniniai poliai ar pjedestalai (reguliuojamo aukščio atramos), jei po terasa bus kietas pagrindas – terasą galima įrengti ir tiesiai ant jo. Praktiškiausią sprendimą jums pasiūlys mūsų specialistai, susipažinę su jūsų terasos vieta (sklypu, stogu, balkonu).

WPC terasinės lentos tvirtinimas skiriasi nuo įprastinių medinių lentų tvirtinimo. Specialiai terasoms gaminamos lentos turi jau numatytas tvirtinimo vietas, tam tikrus griovelius lentos šone, į kuriuos kabinasi tam skirti tvirtinimo elementai. Originalus WPC terasinės lentos montavimas leidžia paslėpti tvirtinimo elementus, todėl tinkamai sumontavus terasą, jos paviršiuje nesimatys medvaržčių, kurie būna įprastai įsirengiant medinę terasą patiems.

  • Medinė terasa | Terasustatyba.lt
  • terasų statyba
  • Terasa prie namo | Terasustatyba.lt
  • terasų įrengimas

WPC terasa: atsiliepimai ir ilgaamžiškumas

WPC yra gaminamas iš medienos ir aukštos kokybės plastiko, todėl yra itin atsparus aplinkos poveikiui ir ilgaamžis. Be to, klientai džiaugiasi, kad šio tipo terasai nereikalinga jokia ypatinga priežiūra. Terasą galima plauti šiltu vandeniu ir, jei reikia pašalinti riebalus, muilu. Tik tokios priežiūros jai ir tereikės!

WPC yra atsparus kenkėjams, jis nėra slidus, o tai – ypač aktualu terasoje. Taip pat,  nedaug plečiasi ir traukiasi svyruojant temperatūrai, yra atsparus UV spinduliams, o laikui bėgant nešerpetoja. Jo nereikia šveisti ir lakuoti ar dažyti. WPC terasinių lentų montavimas – tai darbas, kurį užteks padaryti vieną kartą. Profesionaliai surinkta terasa jus džiugins ne vienus metus ir kasdien atrodys lyg nauja!

Ar WPC terasa yra geras pasirinkimas?

Taip! Kompozito terasa yra ilgaamžė ir jai nereikalinga jokia ypatinga priežiūra. Puikiai tinka terasoms be stogo.

Ar WPC terasa kaista ir būna karšta vasarą?

Priklausomai nuo terasos spalvos, kompozito terasa vasarą būna 2-3 laipsniais šiltesnė už medinę.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai