• Medinė terasa | Terasustatyba.lt
  • Medinės terasos | Terasustatyba.lt
  • Medinės terasos | Terasustatyba.lt

WPC terasos

Mūsų komanda įrengs jūsų svajonių lauko terasą nuo sumanymo iki paskutinių prisilietimų. WPC terasos lentų montavimas namuose ar bet kur kitur reikalauja atidos, preciziškumo ir kompetencijos. WPC – kitaip žinomas kaip medžio plastiko kompozitas – tai ilgaamžis sprendimas, atsparus aplinkos daromai įtakai bei mechaniniams pažeidimams. Dėl šių priežasčių WPC terasos privalumais galėsite džiaugtis ne vienerius metus. WPC terasos montavimas gali būti atliekamas tiek prie privačių namų, tiek prie komercinių. WPC terasos montuojamos tik iš aukštos kokybės kompozito lentų.

Turite klausimų arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

WPC terasos įrengimas

WPC terasinės lentos montavimas reikalauja keletos skirtingų darbų etapų. Norint pradėti darbus, pirmiausia reikia paruošti tinkamą pagrindą. Šis gali būti sudarytas iš sraigtinių, betoninių polių arba pjedestalo, t. y. reguliuojamo aukščio atramos. Jei norimoje terasos vietoje jau yra kietas pagrindas, WPC terasą galime įrengti ir be specialaus pagrindo. Optimaliausią sprendimą jums pateiks mūsų komanda, prieš tai detaliai susipažinusi su jūsų norais, lūkesčiais ir techninėmis detalėmis.

Nuo įprastų medinių lentų montavimo WPC terasinės lentos tvirtinimas skiriasi. Šios, specialiai pagal užsakymą gaminamos, lentos lauko terasoms, priešingai nei paprastos lentos, turi tvirtinimo vietas – specialius griovelius lentų šonuose – leidžiančias patogiai pritvirtinti tvirtinimo elementus. Naujoviškas WPC terasinių lentų montavimas yra estetiškas sprendimas, ant kurio paviršiaus nesimatys jokios tvirtinimo detalės.

  • Medinė terasa | Terasustatyba.lt
  • terasų statyba
  • Terasa prie namo | Terasustatyba.lt
  • terasų įrengimas

WPC terasa: atsiliepimai ir ilgaamžiškumas

WPC lentos yra gaminamos iš medienos ir kokybiško plastiko. Būtent todėl yra estetiškas ir ilgaamžis sprendimas, kuriam nedaro reikšmingos įtakos nei mechaniniai veiksniai, nei gamtinės oro sąlygos. Žmonės, pasirinkę lauko terasą iš WPC lentų, džiaugiasi jos nereiklumu priežiūrai – daugiau jokio kas sezoninio paviršių impregnavimo, užteks tik šilto vandens ir muilo!

Ši lauko terasų statybinė medžiaga yra atspari įvairiems, medienai būdingiems, kenkėjams. Dar geriau – WPC lentos nėra slidžios. Esant temperatūrų skirtumams jos praktiškai nepastebimai plečiasi ir traukiasi, priešingai nei lentos iš grynos medienos, be to, yra atsparios saulės UV spinduliams. Daugiau jokio terasos dažymo ar lakavimo! WPC terasos montavimas – sprendimas, kurį reikės priimti tik vieną kartą. Atminkite, kad kompetentingi specialistai pasirūpins jūsų lauko terasa nuo a iki ž, o tuo jūs galėsite mėgautis kasdien ilgo gyvenimo metus!

Ar WPC terasa yra geras pasirinkimas?

Taip! Kompozito terasa yra ilgaamžė ir jai nereikalinga jokia ypatinga priežiūra. Puikiai tinka terasoms be stogo.

Ar WPC terasa kaista ir būna karšta vasarą?

Priklausomai nuo terasos spalvos, kompozito terasa vasarą būna 2-3 laipsniais šiltesnė už medinę.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai