Terasų statyba. Moderni, išvaizdi medinė ar WPC terasa yra puiki investicija jūsų komfortui ir jūsų akims. Kas gali būti geriau už sėdėjimą jaukioje terasoje ir mėgavimąsi puikiu oru? Mes esame profesionalai terasų statybos srityje, dirbame su jau daugybę kartų patikrintais medžiagų tiekėjais-gamintojais, todėl  galime patikinti, kad su mumis terasos gamyba, jos įrengimas jums nesukels jokių rūpesčių. Susisiekite su mumis, aptarsime jūsų lūkesčius ir pagal tai pateiksime jums tinkamiausią terasos įrengimo pasiūlymą.

SUSISIEKTI

O štai šioje galerijoje galite pamatyti akimirkas iš objektų, kuriuose mūsų darbai jau baigti:

Terasos gali būti komercinės ar privačios, didelės ir mažos, su sienele ar be jos, prie namo, balkone ar ant stogo, lauko kavinėje ar prie baseino – terasa gali būti visur, kur jums reikia ir tokia, kokios Jums reikia. Štai čia keletas mūsų projektų pavyzdžių: Terasos

Terasos statybos kaina priklausys nuo terasos tipo, dydžio ir pasirinktų medžiagų (turime net 17 terasinių lentų rūšių – medinių ir WPC).  Kadangi kiekvieno jūsų norai yra skirtingi, kiekviena terasa bus kitokia. Todėl iš pradžių svarbu aptarti Jūsų planus – pagal juos ir pateiksime tikslius terasos gamybos ir statybos kaštus. Terasų statyba – sritis, kurioje dirbame daugiau nei 7 metus, todėl patarsime jums, kaip ekonomiškiau įsirengti terasą, padėsime išsirinkti medžiagas, suteiksime profesionalias terasos įrengimo paslaugas.

Bet kokį nusipirktą daiktą reikia prižiūrėti, jei norite, kad jis jums tarnautų kaip įmanoma ilgiau. Taip ir su terasa – ją kasmet turite kruopščiai apžiūrėti, nuvalyti, nepalikti  nuo medžių nukritusių pūvančių lapų ir pan.  Visa tai aptarsime taip pat!

Svarstote terasą įsirengti pats? Sutinkame, kad tai įmanoma! Bet turime įspėti, kad šis darbas reikalauja žinių, laiko ir įgūdžių. Neretai – ir daugiau investicijų, kadangi nebūtinai viskas pavykta iš pirmo karto, atsiranda broko, nesutampa montuojamos dalys ir t. t.  Todėl rekomenduojame kreiptis į mus – tikrus šios srities profesionalus!

Ar galite pateikti įdomių idėjų naujos terasos statymui?

Taip. Apsilankykite mūsų jau pastatytų terasų vaizdų puslapyje ir čia rasite tikrai nemažai nuotraukų, kurios padės apsispręsti, kokia terasa Jus domina.

Ar galite pastatyti terasą, jei yra tik būsimos terasos nuotrauka?

Taip. Jeigu patiko kuri nors terasa iš mūsų svetainėje esančių arba turite savų idėjų, susisiekite su mumis ir mes tai įgyvendinsime.

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ