• terasa iš plytelių
 • terasa is plyteliu
 • terasa is plyteliu

Terasa iš plytelių

Terasa iš plytelių – kas tai? Daugiausiai Lietuvoje matome ir girdime apie medines ar WPC (medžio plastiko kompozito) terasas. Tačiau technologijos tobulėja, terasų gamintojai nuolat ieško išskirtinių, modernesnių sprendimų terasoms įrengti. Todėl dabar architektai ir dizaineriai vis dažniau, kaip alternatyvą lentoms, renkasi kitokį terasų įrengimo būdą – plyteles terasoms ant pjedestalų (kojelių-atramų) arba ant pjedestalų su aliuminio karkasu.

Turite klausimų arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą*?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

* Įrengimo darbus atliekame tik komerciniuose projektuose arba kituose objektuose, jei jų plotas >100 kv.m.

Pagrindinės terasos iš plytelių dalys

Tokio tipo terasoms reikia:

 • akmens masės terasinių plytelių (2 cm storio);
 • reguliuojamų atramų – pjedestalo (jomis išlyginama pirminė danga. Vėliau ant jų dedamos plytelės) arba reguliuojamų atramų – pjedestalo su karkasu (kai dengiamas ypač didelis paviršius ir kur yra didelės apkrovos. Taip pat karkasas yra būtinas, kur yra minkštas pagrindas, kaip kad, pavyzdžiui, vata apšiltintas stogas. Konstruktyvas padeda išvengti plytelių „išsivaikščiojimo“);
 • specialių guminių tarpinių (jos reikalingos trinčiai, nusidėvėjimui ir pašaliniams garsams mažinti).

Būtent dėl šios technologijos, kai terasa montuojama aukščiau pagrindo, kartais tokios terasos vadinamos tiesiog pakeliamomis grindimis.

 • terasa pakeliama
 • plytelės terasa
 • pakeliamos grindys
 • pakeliama terasa
 • terasos is plyteliu
 • stogo terasa plyteles

Terasų iš plytelių privalumai

Pirmiausia, tai turbūt nustebsite, bet šių plytelių klijuoti nereikia! Daugumai turbūt iškart natūraliai kyla klausimas, ar tokiu būdų plytelės „neišsivaikščios“? Tikrai ne, jei tik teisingai bus sureguliuotas ir įrengtas pagrindas. Tam ir esame mes – terasų įrengimo specialistai, kurie užtikrins, kad Jūsų terasa bus kokybiška ir patvari.

Antra, verta paminėti, kad reguliuojamos kojos (pjedestalas) sukuria dar vieną šios terasos pranašumą – jomis išlyginamas bet koks paviršius (nelygaus stogo, žemių ploto ir t. t.) – grindų danga tampa visiškai lygi, nesvarbu, kas yra po apačia: ar tai būtų nevienodas žemių nuolydis, ar stogas kelių aukščių lygio – viskas išsilygina reguliuojamomis, skirtingo aukščio kojelėmis.

Taip pat, ši pjedestalo technologija ypač gerai ten, kur jau yra išvedžiotos komunikacijos, laidai ar drenažo vamzdžiai – taip bus išvengta jų pažeidimo. Be to, visa tai bus gražiai „paslėpta“ po terasa ir bendras vaizdas bus kur kas estetiškesnis.

Dar vienas, bet tikrai ne mažiausiai aktualus terasų iš plytelių privalumas – tai yra beveik jokios priežiūros nereikalaujančios terasos. Užtenka terasą nulieti vandens žarna ir vanduo per trijų milimetrų tarpus, kartu su kitais nešvarumais kaip kad dulkės ar žiedadulkės, nuteka palei nuolydžius (žinoma, svarbu juos teisingai sureguliuoti).

Terasos iš plytelių – ir versle, ir namuose

Dažniausiai šis terasų įrengimo sprendimas naudojamas verslo sektoriuje, ypač stogo ar balkonų terasoms įrengti. Vis dažniau terasas iš plytelių renkasi ir modernių butų ar šiuolaikinių namų savininkai.

Turite daugiau klausimų? Galvojate apie terasą savo būste ar komercinėse erdvėse?

Net nedvejokite ir kreipkitės į mus – ilgą patirtį terasų įrengimo srityje turinčius profesionalus.

Įrengimo darbus atliekame tik komerciniuose projektuose arba kituose objektuose, jei jų plotas >100 kv.m.

 • terasa iš plytelių
 • terasa is plyteliu
 • terasa iš plyteliu
 • balkono terasa plyteles

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai