Kaip atnaujinti terasos lentas?

Jei norite, kad Jūsų lauko terasa atrodytų it naujai pastatyta, tačiau neturite tam lėšų, laiko ir noro statyti jos iš naujo, Jums derėtų investuoti šiek tiek lėšų ir savo laiko į terasos atnaujinimo darbus. Tokiu būdu galėsite džiaugtis savo lauko terasa dar ne vienerius metus.

terasos atnaujinimas

Terasos lentų restauravimas

Terasinių lentų restauravimas galimas dėl terasinių lentų technologinių ypatybių.

Terasų, kiemų, pavėsinių grindų apdailos klausimas dažnai sprendžiamas klojant plyteles iš natūralaus arba dirbtinio akmens, trinkelių kurios nereikalauja nuolatinės priežiūros ilgalaikėje perspektyvoje. Kartais galvojama, kad mediena yra mažiau tinkama naudoti lauke nei anksčiau išvardytos medžiagos, tačiau klaidinga taip manyti.

Iš tiesų, paprastas medienos gaminys yra veikiamas išorinių gamtos veiksnių. Todėl tokia danga gali atrodyti kaip gražus, bet trumpalaikis sprendimas. Tačiau šiandien rinkoje yra unikalių priemonių, kurios padeda apsaugoti medieną. Padengtos lentos nebijo tiesioginių ultravioletinių saulės spindulių, temperatūros pokyčių, karščio, šalčio, kritulių (sniego ar lietaus pavidalu).

Terasinių lentų šlifavimas: technologinės savybės

Iš karto reikia pažymėti, kad dirbtinai sukurta medžiaga grindims kloti pasižymi dideliu atsparumu dilimui. Be to, medžiagą, kurią sudaro polimerai, atnaujinti yra gana sudėtinga.

Su tvirta vientisa lenta situacija yra kitokia. Šios statybinės medžiagos tarnavimo laikas yra ilgesnis nei 10 metų, po kurių galima atnaujinti grindų paviršių. Norėdami tai padaryti, turite nušlifuoti terasines lentas, o po to padengti apsaugine būtent tam skirta priemone.

Atnaujinant medinę grindų dangą didžiausias efektas pasiekiamas naudojant specialią šepečių mašiną. Meistras valdo mašiną su metaliniais šepečiais palei medžio pluoštą per visą grindų plotą. Labai svarbu, kad mašinos rankenos slėgis būtų vienodas. Sunkiai pasiekiamose vietose naudokite grąžtą su antgaliu arba rankinį šepetį. Tai sudėtinga operacija, reikalaujanti didelės patirties ir profesinių įgūdžių. Geriausia būtų, jei samdytumėte savo srities profesionalą taip išvengdami nenumatytų problemų ir galimų papildomų išlaidų klaidoms ištaisyti.

Lygios lentos restauravimas atliekamas naudojant technologiją, panašią į parketo poliravimą. Tokios procedūros metu yra naudojami juostiniai ir vieno disko šlifuokliai su stambia ir vidutinio grūdėtumo šlifavimo popieriumi.

Viršutinis pažeistas ir susidėvėjęs sluoksnis pašalinamas trimis etapais. Atliekamas pirminis, pagrindinis ir vietinis terasinės lentos šlifavimas, be to, kiekvienam ciklui parenkama atitinkama įranga.

Po šlifavimo ir kruopštaus grindų paviršiaus valymo galite iš karto pradėti dengti terasines lentas specialiai tam skirtomis apsauginėmis priemonėmis bei impregnantais.

Apsauginės priemonės

Kaip apsauginę priemonę lauko terasos medinėms grindims mūsų specialistai naudoja specialias alyvas, skirtas naudoti medienai lauke. Šios priemonės pasižymi dideliu atsparumu ultravioletiniams saulės spinduliams, aukštai ir žemai temperatūrai, didelei drėgmei.

Dviem sluoksniais tepama alyva suteikia terasinėms lentoms dar didesnį patvarumą ir atsparumą pažeidimams bei normaliam kasdieniam nusidėvėjimui.

Mūsų meistrai sėkmingai dirba ne tik su skaidriomis alyvomis, leidžiančiomis pabrėžti natūralias konkrečios medienos savybes, bet ir su spalvotomis kompozicijomis. Jomis galite nuspalvinti lentą, suteikdami jai bet kokią norimą egzotinę išvaizdą, taip pakeisdami terasos vaizdą kardinaliai.

Manome, kad tinkamai apdirbus grindis iš terasinių lentų, visiškai pagrįstai galime prisiimti ilgalaikius garantinius įsipareigojimus. Jei skirsite pakankamai dėmesio priežiūrai, šiek tiek laiko ir minimalias finansines lėšas, Jūsų terasa ir vėl atrodys nepriekaištingai kaip tomis pirmosiomis dienomis, kuomet viskas kvepėjo šviežumu ir naujumu.

Norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ