• Terasos stoginės | Terasustatyba.lt
  • Terasos stoginės įrengimas | Terasustatyba.lt

Terasos stoginės įrengimas

Turėdami lauko terasą, jūs galite patogiai leisti laiką gryname ore kada panorėję. Kad laikas, praleistas gryname ore, būtų malonus, reikia pasirūpinti terasos stogu. Lietuviški orai gali būti nenuspėjami, tad terasos stoginės įrengimas – puiki išeitis išvengti netikėtų gamtos išdaigų, tokių kaip trumpalaikis lietus, arba pernelyg kaitinančios vasaros saulės. Lauko terasos stogai apsaugos ne tik terasoje mėgstančius leisti laiką, bet ir uždengs patalpos, su kuria ribojasi terasa, langus, kad išsaugotų maloniai vėsią kambario temperatūrą. Terasos stoginės įrengimas – puiki investicija į tobulą jūsų poilsį gryname ore.

Turite klausimų arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

Terasų stogai: praktiška apsauga ir nuo lietaus, ir nuo saulės

Stoginės terasoms reikalingos ne tik dėl jūsų nepertraukiamo poilsio, kuris gali būti sutrikdytas staiga pradėjus pliaupti lietui, bet ir dėl terasoje esančių baldų ar kitų daiktų. Net jei jūsų terasos baldai yra atsparūs drėgmei, juos gali neigiamai paveikti tiesioginiai saulės spinduliai. Nuolat drėgmės ir saulės UV spindulių veikiami paviršiai netarnaus ilgai, todėl būtina pasirūpinti tinkama jų apsauga, kurią gali užtikrinti medinės terasos stoginės. O kas gali būti geriau už terasos stogą, kuris suteikia apsaugą baldams ir terasoje paliktiems daiktams, bei jaukų prieglobstį jums patiems? Jei iškrentantis vasariškas kritulių kiekis jūsų negąsdina, tačiau norite reguliuoti saulės šviesą terasoje, rekomenduojame įsirengti pergolę – estetišką stoginę iš ažūro.

Dažniausiai, statant namą, svetainė, virtuvė ar valgomasis yra įrengiami pietinėje pastato pusėje. Būtent prie šių kambarių žmonės pasirenka įsirengti ir lauko terasas. Tačiau jei aplink nėra pakankamai aukštos ir vešlios augmenijos, kuri galėtų sukurti natūralų pavėsį, pietinėje namo dalyje esančios patalpos ir terasa vasarą gali pernelyg įkaisti. Būtent tam yra rekomenduojami terasų stogai. Dirbtinai sukurtas pavėsis apsaugos ne tik terasos, bet ir namo vidų, neleisdamas kambario temperatūrai pakilti aukščiau diskomforto ribos.

  • Terasos stogas | Terasustatyba.lt
  • Terasos stogas | Terasustatyba.lt
  • Terasos stoginės įrengimas | Terasustatyba.lt
  • Terasos stoginės įrengimas | Terasustatyba.lt

Terasos stoginės įrengimas

Terasų stoginės gali būti įrengiamos dviem būdais: apdengiant visą terasos plotą arba tik jo dalį. Pasirinkus pastarąjį terasos apdengimo būdą, turėsite daugiafunkcinę lauko terasą, kurioje be vargo paslėpsite lauko sąlygoms jautrius daiktus ir galėsite mėgautis tiesioginiais saulės spinduliais bei paruošti kepsinėje gardų patiekalą sau ar savo svečiams.

Stoginės terasai gali būti įrengiamos ir kitos vietose, tokiose kaip mobilūs nameliai ar pirtys, kuriose taip pat norima pasislėpti nuo tiesioginių saulės spindulių ar apsaugoti paliktus daiktus. Terasos stogas gali būti skirtingas, priklausomai nuo jūsų vizijos. Medinės stoginės gali būti puikus pasirinkimas gamtos apsuptyje esantiems pastatams ar pirčiai. Tačiau lauko terasos stogai gali būti ir tonuoti, ir skaidrūs. Pasirinkus pastarąjį variantą būsite užtikrinti, kad net apniukusią dieną terasoje bus pakankamai šviesu. Tonuoto terasos stogo montavimas gali būti puiki išeitis tuomet, kai norima išryškinti pastato eksterjerą ar sumažinti saulės šviesos kiekį terasoje.

Medinės stoginės kaina daugiausia priklauso nuo statybinių medžiagų rūšies ir norimo stogo ploto. Terasos stoginės įrengimo kaina yra maža, palyginti su tuo, kiek privalumų ji jums garantuos. Susisiekite ir viską aptarsime asmeniškai.

Ar galima įrengti stoginę virš esamos terasos?

Taip, stoginę galime įrengti ir prie jau pastatytų terasų. Tam reikės tik demontuoti kelias lentas ir įrengti naujus polius stoginei. Vėliau lentos gražiai pripjaunamos prie naujų kolonų.

Kokią dangą pasirinkti stoginei: stiklą ar kanalinį polikarbonatą?

Kiekviena danga turi savo privalumų ir tam tikrų trūkumų. Kreipkitės ir mūsų specialistus, kurie pateiks Jums pavyzdžių ir padės apsispręsti, kas tinka būtent Jūsų terasai.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai