• Terasos stoginės | Terasustatyba.lt
  • Terasos stoginės įrengimas | Terasustatyba.lt

Terasos stoginės įrengimas

Terasa atveria galimybes daugiau laiko leisti lauke ir mėgautis grynu oru. Visgi orai Lietuvoje dažnai būna nenuspėjami. Todėl stogo įrengimas virš jūsų terasos gali būti puikus sprendimas, kuris leis daugiau laiko būti lauke ir nesibaiminti trumpalaikio vasariško lietučio. Be to, terasos stogas gali būti ir gera apsauga nuo saulės – jis uždengs po juo esančius didelius langus ir padės kambaryje išlaikyti žemesnę temperatūrą.

Turite klausimų arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

Terasų stogai: praktiška apsauga ir nuo lietaus, ir nuo saulės

Stogas, įrengtas virš jūsų terasos, gali nuo lietaus apsaugoti ne tik jus pačius, bet ir lauko baldus ar vaikų žaislus, kuriuos nuspręsite vasarą laikyti lauke. Net ir trumpas vasariškas lietus gali sugadinti planuotą vakarienę lauke, nes minkšti baldai po lietaus sušlaps ir reikės laiko, kol jie nudžius. Ne visi turi papildomos erdvės namuose, kad galėtų terasos baldus laikyti viduje. Todėl terasos stoginės įrengimas bus itin praktiškas sprendimas tuo atveju, jei planuojate lauko baldus palikti lauke net ir tada, kai jų nenaudojate. Be to, gaudami mažiau kritulių ir saulės šviesos, baldai ilgiau tarnaus, o gobelenai ne taip greitai nubluks.

Dažniausiai terasa yra įrengiama šalia svetainės ar valgomojo, o šie kambariai įprastai yra įrengiami pietinėje namo pusėje. Tačiau jei aplink nėra didelių medžių, kurie sukurtų šešėlį, labai tikėtina, kad vasarą jūsų svetainėje bus pernelyg karšta. Stogas virš terasos gali būti itin naudingas ne tik dėl lietaus, bet ir kovojant su vasariškais karščiais. Susidaręs pavėsis apsaugos jūsų langus ir namų vidus įkais mažiau. Jei krituliai terasoje jūsų negąsdina, dėl šilumos reguliavimo galima įsirengti pergolę – stoginę ažūriniu stogu.

  • Terasos stogas | Terasustatyba.lt
  • Terasos stogas | Terasustatyba.lt
  • Terasos stoginės įrengimas | Terasustatyba.lt
  • Terasos stoginės įrengimas | Terasustatyba.lt

Terasos stoginės įrengimas

Stogas gali būti įrengiamas virš visos terasos arba tik virš jos dalies. Tokiu atveju stogo zonoje galima laikyti minkštus lauko baldus, o stogu neuždengtoje dalyje – degintis ar kepti maistą kepsninėje.

Stoginės terasos dažniausiai įrengiamos prie nedidelių namų ar net mobilių namelių, pirčių, nes terasa su stogu leidžia joje laikyti įvairius daiktus ir nebijoti, kad šie sušlaps. Terasų stogai gali būti pasirenkami skirtingi. Populiarios yra tonuotos ar skaidrios terasos stogo dangos. Pasirinkus permatomą / skaidrią stogo dangą, ji apsaugos nuo kritulių, bet net ir apniukusią dieną terasoje bus šviesu ir malonu sėdėti. Terasos stoginės įrengimas su tonuotu stogu gali būti geras sprendimas, jei terasos stogą norima priderinti prie namo eksterjero, sukurti ryškesnį kiemo akcentą ar į terasą patenka per daug saulės šviesos.

Jei nesate tikri, kokia stoginė geriausiai tiktų prie jūsų namo, peržiūrėkite mūsų atliktų darbų nuotraukas ir palyginkite kaip atrodo skirtingų tipų stoginės terasos. Turite klausimų? Susisiekite ir mes pasistengsime jums padėti!

Ar galima įrengti stoginę virš esamos terasos?

Taip, stoginę galime įrengti ir prie jau pastatytų terasų. Tam reikės tik demontuoti kelias lentas ir įrengti naujus polius stoginei. Vėliau lentos gražiai pripjaunamos prie naujų kolonų.

Kokią dangą pasirinkti stoginei: stiklą ar kanalinį polikarbonatą?

Kiekviena danga turi savo privalumų ir tam tikrų trūkumų. Kreipkitės ir mūsų specialistus, kurie pateiks Jums pavyzdžių ir padės apsispręsti, kas tinka būtent Jūsų terasai.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai