• Terasa prie namo | Terasustatyba.lt
  • terasos atnaujinimas | terasustatyba.lt

Terasos prie namo

Lauko terasa prie namų – tai būdas jūsų kiemui suteikti jaukumo ir sukurti poilsio bei pramogų zoną lauke! Terasos prie namų leidžia šiltuoju metų laiku praplėsti namo erdvę ir dalį veiklų namuose perkelti laukan – kur grynas oras ir šviečia saulė. Terasa prie namo sienos, ant stogo, balkone ar lauko terasos prie mobilaus namelio, pirties, sodo namelio gali sukurti papildomą poilsio zoną ten, kur vietos nėra daug.

Turite klausimų arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

Jaukausios lauko terasos prie namo: kaina, verta patogumo!

Lauko terasa prie namo vis labiau populiarėja, nesvarbu koks būtų jūsų būstas: privatus namas, kotedžas ar butas su galimybe išeiti į lauką ar ant stogo. Terasos prie namų sienos gali tapti puikia poilsio erdve ar deginimosi zona. Namo siena sukurs užuovėją, o pasirinkę atitinkamą terasos kryptį, galite turėti deginimosi zoną pietuose ar jaukią terasą vakarojimui, vaikų žaidimams, laisvalaikiui vakarų ar rytų pusėse.

Terasa prie mažų pastatų, tokių kaip mobilus namelis, pirtelė, yra itin svarbi. Ji padidina naudingą plotą, sukuria papildomą erdvę ne tik pramogoms, bet ir sezoniniams daiktams pasidėti. Terasos prie mažų statinių dažniausiai įrengiamos su stogu, kad joje būtų galima mėgautis grynu oru net ir lynojant. Jei namelyje ar pirtyje trūksta šviesos, norima mėgautis saulės voniomis – tokiu atveju terasa prie namo įrengiama be stogo.

  • Terasa prie namo
  • Medinė terasa | Terasustatyba.lt

Ar galima žiemą įrengti terasą prie namo?

Taip. Terasos montavimo darbai vyksta ir žiemą. Jei terasa bus montuojama ant grunto, pagrindą terasai svarbu paruošti iki žiemos.

Ar galima alyvuoti terasą prie namo žiemą?

Ne. Terasos alyvavimui reikalingi šilti, sausi orai. Žiemą terasinės lentos alyvuojamos dirbtuvėse iki montavimo darbų.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai