• Terasu statyba
  • Terasų įrengimas | Terasustatyba.lt

Terasos kainos

Sunku iš karto pasakyti, kiek kainuos įsirengti lauko terasą prie namo. Terasos kaina susidaro iš daugelio dedamųjų: pradedant pasirinktomis statybinėmis medžiagomis ir baigiant netradiciniais sprendimais.

Lauko terasos matmenys nėra pagrindinė kainos sudedamoji dalis. Jos vieta, forma, pasirinktos statybinės medžiagos, papildomi priedai, tokie kaip stogas, terasos turėklai, pakopos ir pan., turi didelės įtakos galutinei lauko terasos kainai.

Ne mažiau svarbus yra ir lauko terasos įrengimo klausimas. Tai gali būti tradicinis ir architektūrine prasme nesudėtingas statinys – klasikinė stačiakampio ar kvadrato formos terasa. Lygiai taip pat tai gali būti unikalus ir netradicinis sumanymas, pareikalausiantis iš mūsų profesionalios komandos daugiau sumanumo ir laiko, tad ir terasos kvadrato kaina, akivaizdu, skirsis.

Mūsų komanda turi susipažinti su jūsų sklypu ir namo projektu, be to, atidžiai išsiaiškinti jūsų pageidavimus ir išgryninti lauko terasos viziją, ypatingai tuo atveju, jei ji yra unikali ir netradicinė.

Didžiausia lauko terasos kainos dedamoji dalis yra pasirinktos statybinės medžiagos. Kaina skirsis priklausomai nuo to, ar pasirinksite modernias WPC lentas, ar klasikinį variantą – medieną. Pasirinkus pastarąjį variantą medinės terasos kaina taip pat skirsis, priklausomai nuo medienos rūšies pasirinkimo. Rinktis galite iš pušies, termomedienos arba egzotinės medienos rūšies. Kiekviena iš jų suteiks jūsų lauko terasai skirtingą estetinį vaizdą bei privalumus, tad kaina taip pat varijuoja.

WPC lentų arba medinės terasos įrengimo kaina skiriasi priklausomai nuo to, kokiu principu bus statomas šis statinys, kokios atramos bus naudojamos, koks karkaso tipas bus pasirinktas. Visa tai reikalauja vis kitokios darbo specifikos – terasos statyba nėra monotoniškas procesas.

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

Lauko terasos įrengimo kainą, tiksliausiai įvertinsime individualios konsultacijos metu!

Be individualios konsultacijos gali būti pateikta tik labai preliminariai apskaičiuota lauko terasos montavimo kaina. Net jei tai tokio pačio dydžio statinys, tik kitoje vietoje, kaina gali skirtis. Be aukščiau išvardintų aspektų, darančių įtaką galutinei lauko terasos kainai, yra ir dar keletas niuansų. Tai sklypo gruntas, nuo kurio priklausys, kokių pamatų reikės terasai, taip pat drenažo klausimas ir papildomų terasos elementų pageidavimai.

Galutinė lauko terasos kaina bus pateikta iškart po to, kai susitiksime gyvai, įvertinsime sklypo ypatumus ir išgryninsime galutinę jūsų viziją. Esame viena didžiausių atestuotų įmonių Vilniuje, tad galite mumis pasikliauti. Susisiekite ir susitiksime!

  • Terasos įrengimas | Terasustatyba.lt
  • terasos įrengimas

Kokia yra terasos įrengimo kaina?

Kiekvienos terasos kaina skaičiuojama individualiai, todėl konkreti kaina iš anksto nėra nustatyta. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime išsamų komercinį pasiūlymą būtent Jūsų terasai.

Nuo ko priklauso terasos įrengimo kaina?

Terasos kaina, pirmiausia, priklauso nuo pasirinktų medžiagų. Įtakos taip pat turi pagrindas, ar tai yra gruntas, ar stogas ant daugiabučio pastato. Susisiekite su mumis ir sužinokite savo terasos kainą.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai