• Terasu statyba
  • Terasų įrengimas | Terasustatyba.lt

Terasos kaina

Lauko terasos kaina priklauso nuo daugelio skirtingų aspektų, todėl vien tik matmenų nepakanka, norint pasakyti kiek kainuos lauko terasos įrengimas. Kaina priklauso ne tik nuo terasos dydžio, bet ir nuo jos vietos, formos, pasirinktų naudoti medžiagų, papildomų priedų (stogas, turėklai, pakopos), kuriuos norite įsirengti.
Terasos darbų kaina taip pat priklauso nuo to, kur ir kaip greitai norėsite įsirengti terasą. Mums svarbu susipažinti su jūsų sklypu ar stogu, kad galėtume pateikti tikslų pasiūlymą. Kaina taip pat priklauso nuo pasirinktų naudoti medžiagų. Terasos statyboje kainą lemia jūsų išsirinkta mediena (pušies, termomediena, egzotinė) ar WPC lentos. Terasų montavimo įkainiai taip pat priklauso nuo pasirinktų atramų ir karkaso tipo, nes skirtingos medžiagos ar skirtingi terasų tipai reikalauja skirtingų darbų atlikimo.

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

Terasos įrengimo kainą tiksliausiai įvertinsime individualios konsultacijos metu

Galutinė terasos kaina, net ir statant tokių pat matmenų terasą, bet dviejose skirtingose vietose gali kainuoti skirtingai, todėl pirmiausia galime pateikti tik preliminarų pasiūlymą. Kainai įtakos turi gruntas ir tai, kokių pamatų tokiame grunte reikės. Taip pat, kokių papildomų sutvirtinimo ar drenažo sprendimų reikės. Be to, terasos montavimo kaina gali išaugti, jei reikės papildomų laiptelių, turėklų ir kitų priedų.

Gyvai apžiūrėję vietą, kur yra planuojamos terasos statybos, išklausę jūsų pageidavimų, galėsime pasiūlyti tinkamiausius sprendimus, patarti ir įvertinti darbų sudėtingumą. Todėl tiksliausias terasos medžiagų ir terasos darbų kainas jums pateiksime individualios konsultacijos metu, jau turėdami tikslius matmenis ir aptaręs medžiagų jūsų terasai pasirinkimą. Susisiekite!

  • Terasos įrengimas | Terasustatyba.lt
  • terasos įrengimas

Kokia yra terasos įrengimo kaina?

Kiekvienos terasos kaina skaičiuojama individualiai, todėl konkreti kaina iš anksto nėra nustatyta. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime išsamų komercinį pasiūlymą būtent Jūsų terasai.

Nuo ko priklauso terasos įrengimo kaina?

Terasos kaina, pirmiausia, priklauso nuo pasirinktų medžiagų. Įtakos taip pat turi pagrindas, ar tai yra gruntas, ar stogas ant daugiabučio pastato. Susisiekite su mumis ir sužinokite savo terasos kainą.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai