• Terasa ant stogo | Terasustatyba.lt
  • Balkono terasa

Terasos ant stogo

Terasa ant stogo tik iš pirmo žvilgsnio skamba kaip prašmatnus ir prabangus dalykas, reikalaujantis daug priežiūros. Kokybiškai įrengta terasa ant garažo stogo ar daugiabučio gali tapti mėgstamiausia jūsų laisvalaikio leidimo ir kaimynų susitikimo vieta.

Turite klausimų arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

Terasos ant stogo vis labiau populiarėja!

Stogo terasos įrengimas – tai vis dažnesnis prašymas, kurio sulaukiame iš savo klientų. Terasos ant daugiabučio stogo – tai itin pasiteisinantis sprendimas miestų gyventojams, kurie tokioje terasoje gali įsirengti mini sodą ar daržą, leisti laisvalaikį. Terasa ant garažo stogo gali būti prijungta prie šalia esančio jūsų namo ar buto. Pakelta terasa – tai originalus ir praktiškas sprendimas, kai šalia namo ar kotedžo nėra numatyta vietos poilsio zonai.

Terasa ant stogo bus puiki deginimosi vieta, kuri suteiks daugiau privatumo nei įprasta terasa ant žemės. Taip pat, tinkamai aptvėrus, tokio tipo terasa bus saugi vieta žaisti jūsų vaikams. Galėsite nebijoti, kad vaikas netyčia paliks jūsų terasą / kiemą, o į terasą ant stogo bus sunku patekti nepageidaujamiems asmenims.

  • Terasa ant stogo | Terasustatyba.lt
  • Terasa ant stogo | Terasustatyba.lt
  • Terasa ant stogo | Terasustatyba.lt
  • Terasa ant stogo | Terasustatyba.lt

Stogo terasos įrengimas

Stogo terasos įrengimas vyksta tokiu pačiu principu kaip ir kito tipo terasų įrengimas. Vienintelis skirtumas – pamatai. Garažo ar namo stogas, tai tvirtas pagrindas, todėl čia nereikia betonuoti polinių ar kito tipo pamatų. Taigi terasos įrengimas ant stogo bus greitesnis. Stogo terasos įrengimui yra naudojamos reguliuojamo aukščio atramos (pjedestalai). Jie leidžia paprastai sukurti tvirtą ir lygų terasos pagrindą ir, jei reikia, išlyginti nedidelius stogo nelygumus.

Terasai ant stogo galite rinktis įvairių tipų medieną (įskaitant termomedieną – termiškai apdorotą pušies medieną) ir WPC kompozito terasines lentas. Praktiškas ir ekonomiškas sprendimas – tai alyvuotos pušies ar maumedžio medienos lentos. Prabangesnis pasirinkimas – egzotinė mediena arba WPC kompozito terasinės lentos.

Terasos ant daugiabučio stogo ar garažo stogo turi būti ne tik įrengiamos kokybiškai, bet ir užtikrinant, kad įrengimo metu nebus pažeista statinio stogo struktūra. Terasos įrengimas ant stogo reikalauja tam tikrų specifinių žinių ir patirties, todėl kviečiame rinktis mūsų specialistų kolektyvą. Esame pasiruošęs jums patarti ir pasiūlyti geriausią sprendimą jūsų stogo terasai!

Ant kokio stogo galima įrengti terasą?

Ant visų plokščių stogų. Mes puikiai žinome, kaip apsaugoti esamą stogo dangą ir įrengti stabilią terasą ant minkšto pagrindo.

Ar reikia gręžti ar kitaip gadinti esamą stogo dangą?

Ne! Įrenginėjant terasą nėra pažeidžiama esama stogo danga.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai