• Terasos irengimas
  • Terasa ant stogo | Terasustatyba.lt

Balkono terasa

Erdvė gryname ore tampa itin aktuali šiltuoju metų laiku. Mažas balkonas gali tapti puikia ramybės oaze išgerti puodelį kavos ar paskaityti knygą, o didelė lauko terasa bus puiki vieta svečiams priimti. O jei mes jums pasiūlytume įsirengti terasą balkone? Balkono terasos įrengimas nėra toks sudėtingas kaip atrodo, jei visus darbus patikite profesionalams!

Turite klausimų arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

Balkonų terasa: poilsio erdvė gryname ore

Neretai balkonas asocijuojasi su šaltomis betoninėmis grindimis ir skalbinių virvėmis. O štai medinės grindys ir patogūs krėslai, tai – terasa. Balkonų atnaujinimui ar įrengimui būtų galima pasisemti nemažai idėjų iš terasų įrengimo principų. 

Įrengus jaukias ir malonias vaikščioti medines grindis, balkone galima pasistatyti skėtį nuo saulės ir minkštus krėslus, sofą ar, jei leidžia balkono dydis, gultus deginimuisi. Balkono terasa leis mėgautis grynu oru net ir gyvenant bute, čia bus jauku pusryčiauti savaitgaliais ar vakarais skaityti knygą.

  • Balkono irengimas
  • Balkono terasa
  • Terasa ant stogo | Terasustatyba.lt
  • Balkono terasa | Terasustatyba.lt

Balkono terasų įrengimas

Terasa balkone yra įrengiama tokiu pačiu principu kaip ir ant namo stogo ar garažo. Čia jau yra kietas pagrindas terasos lentoms, todėl balkono terasos įrengimas bus greitesnis – nereikės betonuoti pamatų. Balkono terasų įrengimui galima naudoti ilgaamžes WPC kompozito lentas ar natūralios medienos lentas (pušies, maumedžio, egzotinės ir termomedienos). Naujos grindys ne tik bus malonesnės vaikščioti, bet ir paslėps grindų nelygumus bei suteiks balkonui visiškai naują veidą!

Kokias lentas pasirinkti balkono terasai?

Balkonui puikia tinka visos lauko terasai skirtos medžiagos. Medinės lentos suteikia jaukumo, o WPC lentos yra ypač ilgaamžės.

Ar terasos įrengimas balkone yra švarus procesas?

Taip. Dažniausiai medžiagos yra paruošiamos mūsų dirbtuvėse, kad kuo mažiau nepatogumų būtų sukelta buto gyventojams.

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Esame įvykdę nemažai skirtingų projektų, taip sukaupėme įvairios patirties ir žinių. Maloniai kviečiame peržiūrėti jau užbaigtų projektų ir juose vykusių darbų nuotraukas. Įsitikinsite, jog mūsų statomos terasos tobulai įsilieja į bendrą pastato dizainą ir suteikia natūralumo bei jaukumo. Turite idėją? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime ją realizuoti!

Įgyvendinti projektai
Akimirkos iš objektų

Trūksta informacijos arba norite gauti išskirtinį ir individualų pasiūlymą?

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą.

UŽPILDYKITE FORMĄ

MUMIS PASITIKI

  • Rewo

Kur galite pamatyti mūsų darbus?

Norint įsitikinti dėl dizaino ir darbo kokybės savo akimis, maloniai kviečiame peržiūrėti pateiktas nuotraukas. Vykdant įvairiausius projektus, kaupiant patirtį ir žinias, galime pasidalinti mūsų stambiausiais projektais. Projektuose padėjome vizualizuoti ir įgyvendinti tobulą terasą kuri bus poilsio zona kūnui ir sielai, padedanti atsipalaiduoti. Tai gali tapti naujo pastato oaze,  traukiančia akį ir stebinančia savo tikrumu, bei nenuviliančia miražais. Terasa – tai akcentas puošiantis gyvenamą ir darbo vietą.

Projektai